Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o organizowanych przez nas szkoleniach technicznych, przeznaczonych dla projektantów, instalatorów oraz firm handlowych, chcących zdobyć nowe kwalifikacje oraz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie systemów oddymiania, sygnalizacji przeciwpożarowej oraz systemów detekcji gazów.

Głównym celem szkoleń, jest zwiększenie kompetencji osób zajmujących się montażem oraz ich projektowaniem. Podczas trwania szkoleń omawiane są poszczególne urządzenia, ich parametry, a także zasady doboru i instalacji. Uczestnicy zapoznają się z niuansami zarówno montażu systemów, jak i ich funkcjonowania a także najczęściej popełnianymi błędami.

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikat zaświadczający o odbyciu przeszkolenia w zakresie projektowania, funkcjonowania, serwisu, konfiguracji i montażu (w zależności od typu szkolenia). Certyfikat ten uprawnia do wykonywania prac w zakresie przebytego szkolenia.

Szkolenia są przeprowadzane w siedzibie 4Ti Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz w siedzibach producentów urządzeń. Na zlecenie firm współpracujących w szkolenia mogą się odbyć również w innych lokalizacjach.

Kontakt w sprawie szkoleń we Wrocławiu:
e-mail: 4ti@4ti.com.pl
tel.: 603-740-789

Firma 4Ti Sp. z o.o. nie zapewnia noclegów i nie pośredniczy w ich rezerwacji.

Kalendarium

– Brak zaplanowanych szkoleń

afg-logo120 Elektronika przemysłowa

– Planowane szkolenie 26.01.2018

sensortech55x

– Brak zaplanowanych szkoleń

hekato-logo55x

– Brak zaplanowanych szkoleń

Zapisz się do powiadomień o szkoleniach


Powiadom mnie o szkoleniach w kategoriach: