Ostatni Piątek Miesiąca    – dniem szkoleń.

Formuła otwartych szkoleń sprawdziła się w ubiegłych edycjach,  dlatego  ogłaszamy każdy ostatni piątek miesiąca   dniem szkoleń otwartych.

Chętny może zaznajomić się z nowościami z naszej oferty, przedłużyć certyfikat  lub spotkać się z osobami z branży….

Od godziny 10 do 14  zapraszamy na otwarte szkolenia organizowane w naszym biurze.

 

 

Organizowane cykliczne szkolenia  przeznaczone dla projektantów, instalatorów oraz firm handlowych, chcących zdobyć nowe kwalifikacje oraz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie systemów oddymiania, sygnalizacji przeciwpożarowej oraz systemów detekcji gazów.

Głównym celem szkoleń, jest zwiększenie kompetencji osób zajmujących się montażem oraz ich projektowaniem. Podczas trwania szkoleń omawiane są poszczególne urządzenia, ich parametry, a także zasady doboru i instalacji. Uczestnicy zapoznają się z niuansami zarówno montażu systemów, jak i ich funkcjonowania a także najczęściej popełnianymi błędami.

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikat zaświadczający o odbyciu przeszkolenia w zakresie projektowania, funkcjonowania, serwisu, konfiguracji i montażu (w zależności od typu szkolenia). Certyfikat ten uprawnia do wykonywania prac w zakresie przebytego szkolenia.

Szkolenia są przeprowadzane w siedzibie 4Ti Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz w siedzibach producentów urządzeń. Na zlecenie firm współpracujących w szkolenia mogą się odbyć również w innych lokalizacjach.

Kontakt w sprawie szkoleń we Wrocławiu:
e-mail: 4ti@4ti.com.pl
tel.: 603-740-789

Kalendarium

– 30  marca 2018

Zapraszamy na szkolenie związane z urządzeniami EATON- od sygnalizatorów do UPSów

afg-logo120 Elektronika przemysłowa

–  30 marca  2018  -zapraszamy na szkolenie AFG –  innowacyjne podejście do tematów związanych ze sterowaniem napowietrzaniem oraz klapami na przykładzie AFG-ZSP oraz AFG3v2 – Omówienie NOWOŚCI w ofercie producenta

sensortech55x

– Brak zaplanowanych szkoleń

hekato-logo55x

– 30 marca 2018   –   detekcja gazów w garażach -CO i  LPG- jak  można zwiększyć bezpieczeństwo w obiektach handlowych i  garażach podziemnych.

oddymianie, trzymacz, napęd drzwiowy, sygnalizator ppoż, przycisk oddymiania, czujka dymu

Zapisz się do powiadomień o szkoleniach

Powiadom mnie o szkoleniach w kategoriach: