Szkolenia branżowe.

W związku z pandemią oferujemy szkolenia w małych grupach.
Jesteśmy otwarci na współpracę dlatego przygotujemy ofertę dopasowaną do państwa potrzeb. Współpracujemy z wieloma producentami oraz dostawcami, dzięki czemu możemy przeprowadzić szkolenie z niemal każdej grupy produktowej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Po szkoleniu z odpowiednim przedstawicielem zapewniamy certyfikat potwierdzający posiadane kwalifikacje.

Organizowane cykliczne szkolenia  przeznaczone dla projektantów, instalatorów oraz firm handlowych, chcących zdobyć nowe kwalifikacje oraz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie systemów oddymiania, sygnalizacji przeciwpożarowej oraz systemów detekcji gazów.

Głównym celem szkoleń, jest zwiększenie kompetencji osób zajmujących się montażem oraz ich projektowaniem. Podczas trwania szkoleń omawiane są poszczególne urządzenia, ich parametry, a także zasady doboru i instalacji. Uczestnicy zapoznają się z niuansami zarówno montażu systemów, jak i ich funkcjonowania a także najczęściej popełnianymi błędami.

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikat zaświadczający o odbyciu przeszkolenia w zakresie projektowania, funkcjonowania, serwisu, konfiguracji i montażu (w zależności od typu szkolenia). Certyfikat ten uprawnia do wykonywania prac w zakresie przebytego szkolenia.

Szkolenia są przeprowadzane w siedzibie 4Ti Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz w siedzibach producentów urządzeń. Na zlecenie firm współpracujących w szkolenia mogą się odbyć również w innych lokalizacjach.

Kontakt w sprawie szkoleń we Wrocławiu:
e-mail: 4ti@4ti.com.pl
tel.: 603-740-789

Kalendarium

Zapraszamy na szkolenie związane z urządzeniami EATON- od sygnalizatorów poprzez system sygnalizacji pożaru DF/CF do UPSów

afg-logo120 Elektronika przemysłowa

Zapraszamy na szkolenia AFG –  innowacyjne podejście do tematów związanych ze sterowaniem oddymianiem, napowietrzaniem oraz klapami na przykładzie AFG-ZSP oraz AFG3 .

hekato-logo55x

Szkolenie z zakresu detekcja gazów w garażach -CO i  LPG- zarówno dla małych jak i dużych obiektów.

oddymianie, trzymacz, napęd drzwiowy, sygnalizator ppoż, przycisk oddymiania, czujka dymu

Zapisz się do powiadomień o szkoleniach

Powiadom mnie o szkoleniach w kategoriach: